1.750.000 TL Harcayıp Çalışanlarını Maldivler'e Tatile Yollayan Sıradışı Parton

Chatri Sityodtong adlı patron, çalışanlarına hayatları boyunca unutamayacakları harika bir sürpriz yaptı ve toplam 1.750.000 TL para harcadı ve onları herkesin rüyası olan Maldivler'e tatile yolladı! Galerimizdeki ileri butonuna tıklayarak siz de bu altın kalpli patron Chatri Sityodtong'nın çalışanları için yaptığı büyük sürprizin detaylarını görebilirsiniz.

1.

1.

Singapur'daki Evolve Mixed Martial Arts adındaki karma dövüş sanatları eğitim merkezinin sahibi Chatri Sityodtong, patronluğun kurallarını değiştirdi.


2.

2.

Şirkette yıl içinde %30’luk bir büyüme kaydedildi bu yüzden vefalı patron, bir teşekkür olarak 100 çalışanın hepsini Maldivler’e 5 yıldızlı bir otele tatile götürdü. Sityodtong onların tüm masraflarını üstlendi.


3.

3.

Toplamda 400 bin pound (1.773.920 TL) harcayan iyi yürekli patron, çalışanlarına verdikleri emeğe karşılık bu şekilde teşekkür etti.


4.

4.

Böyle ödüllerin, şirkette bir gelenek olduğunu söyleyen Sityodtong, anlayışını şu şekilde anlatıyor: "Her yıl bütün çalışanlarımı sürpriz bir yere tatile göndererek onlara teşekkür ediyorum. Hepsi gezmeyi çok seven, mütevazı insanlar. Şirketimiz, çalışanlarının hayallerini gerçekleştirmesine önem veriyor”


5. Peki bu anlayış ve vefanın sebebi ne?

5. Peki bu anlayış ve vefanın sebebi ne?


6.

6.

45 yaşındaki patron Chatri Sityodtong, küçükken ailesinin iflas etmesi sebebiyle sokaklarda yaşamış, günde bir öğün yemek yiyecek kadar da fakirleşmiş..


7.

7.

Harvard Üniversitesi’nde yüksek lisans yaparak, çok iyi bir eğitim gören mütevazi patron Chatri Sityodtong, deneyimlerini oldukça güzel bir biçimde kullanmış ve hayallerimizdeki ideal patron olup çıkmış.


8.

8.

Sityodtong’un iş dünyasında olan başarı sırlarından bir tanedi de hobisini işe dönüştürmesi..


9.

9.

Ufak yaşlarından beri dövüş sanatlarıyla ilgilenen Sityodtong, bu konuda da başarılı olmayı başarmış.


10.

10.

30 seneyi aşkın bir deneyimi olan Sityodtong şimdilerde bir dövüş sanatları uzmanı ve Asya'nın en güçlü adamlarından biri olarak görülüyor.