Eğlence

Gittiği Yerleri Kazağına Ören Sam Barsky

Gezdiği Yerleri Kazağına Ören İlginç Adam: Sam Barsky Son zamanlarda internette fenomen olan Sam Barsky isimli adam, gidip gördüğü ve önünde poz verdiği yerleri kazağına örerek bir ilke imza attı. 

Hırsızlara Kızıp Televizyonuyla Tatile Çıkan Gençten 12 Eğlenceli Paylaşım

İnsanın evine hırsız girmesi, o kadar emeğinizin heba oluşu insanı hem maddi hem de psikolojik olarak zora sokan en sıkıntılı durumlardan biri. Twitter'da kendine has bir kitlesi olan GG nickli arkadaş da hırsızlık mağduru. 

Yurt Dışında Devletlerin Yasakladığı 10 Sıradışı Uygulama

Devletlerin Yasakladığı Uygulamalar, Hükumetlerin Koydukları YasaklarDünyanın değişik devletlerindeki hükumetlerin uyguladıkları yasakları galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında hangi ülkelerde ne gibi yasaklar olduğunu görebilirsiniz. Size çok garip gelen bir yasak var mı?

1300 Yıllık İnat: Vaanirai Ka

Dünyada hiçbir kudretin hareket ettiremediği objeler sadece masallar ya da filmlerde olmuyor. Bu kaya 1300 yıldır aynı yerde!

Etkileyici Heykellere Kendince İsim Uydurarak Güldüren 12 Yaratıcı Kişi

Sanatla mizahı bir araya getirirsek ne olurun içeriği bu. İyi eğlenceler. Türkiye'nin ve dünyanın farklı yerlerinde yer alan mizah dolu heykeller! 

O Gemide Olmak İsterdim HOLY SHIP! 2012

Eğlenceli bir tatil seçeneği :)  HOLY SHIP!  Dünya üzerindeki en  muhteşem  etkinliklerden biri   HOLY SHIP!  Gemi içinde parti kavramı kulağa ve göze oldukça hoş geliyor değil mi? Organizasyon hakkında detaylı bilgi için : http://www.holyship.com

Otellerin Enteresan Bir Dünya Olduğunu Gösteren, Müşterilerin Çektiği 9 Fotoğraf

Dünya üzerindeki birbirinden farklı pek çok otelden, müşterilerin çektiği birbirinden farklı otel odası fotoğraflarını sizin için derledik. 

Harika Bir Tatil Fotoğrafı Çekmek için 15 Olağanüstü Örnek

Harika Bir Tatil Fotoğrafı Çekmek için 15 Olağanüstü Örnek Güzel fotoğraf çekmek için bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekir. Size örnek olabilecek harika fotoğraf çekme tüyoları sizlerle.

Belek Gezi Rehberi

Belek'te yer alan gezilecek yerleri merak eden okuyucularımız için, Belek'te ne yenir, Belek'ten ne alınır gibi tüm bilgileri öğrenebileceğiniz Belek gezi rehberini sizin için hazırladık. Belek Hakkında Bilinmesi Gerekenler: Serik ilçesine bağlı olan Belek 2012 yılında meclis kararıyla mahalle olmuştur. Kadriye ve Belek ismindeki iki köyden oluşur. Deniz tatili, golf oyunu ve doğa sporları imkanları ile Belek yerli ve yabancı turistler tarafından çokça tercih edilmektedir. Belek Nerededir? Belek, Antalya'nın Serik işçesine bağlıdır. Antalya'ya uzaklığı 40 kilometredir. Belek'e Ne Zaman Gidilir? Akdeniz iklimi görülen Belek'te yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Bu sebeple deniz tatili için en uygun aylar Nisan ve Ekim ayları arasındadır. Belek'e Nasıl Gidilir? Belek'e hava yolula gelmek için Antalya Havalimanı'na iniş yapabilirsiniz. Ve buradan da servisler vasıtasıyla Belek'e ulaşabilirsiniz. Belek'e otobüs ile gelmeyi tercih edenler için, Türkiye'nin bir çok yerinden Antalya'ya gelebileceğinizi ve buradan Belek'e ulaşabileceğinizi belirtelim. Bazı otobüs firmalarının seferleri ise direkt olarak Belek'ten geçebiliyor. Belek'te Nerede Kalınır? Belek'te oldukça fazla konaklama alternatifleri mevcuttur. Belek merkezde ya da sahil şeridinde konumlanmış otellerin içinden bütçenize uygun olan oteli seçebilirsiniz. Belek'te Gezilecek Yerler Belek'te gezmeden dönmemeniz gereken yerler şöyle; Kurşunlu Şelalesi, Perge, Aspendos Antik Kenti, Selge Antik Kenti, Aspendos Tiyatrosu, Pednelissos Antik Kenti, Serik'teki makarna sarkıtlara sahip olan Zeytintaşı Mağarası, Uçansu Şelalesi, Boğazkent Kuş Cenneti ve üç dinin birleştiği Dinler Bahçesi. Belek'te Ne Yenir? Belek mutfağında Akdeniz mutfağı hakimdir.Belek'te denemeniz ve yemeniz gereken tatlardan bazıları: kulak çorbası Hibeş, Antalya piyazı, bergamot, karpuz, turunç reçeli. Bunun dışında Belek'te taze balıklar çok fazla tüketiliyor ve her biri birbirinden nefis! Belek Gece Hayatı Belek'te gece hayatı genel olarak çok sayıdaki otelin bar ve diskolarında devam ediyor. Bunun yanında Belek'te eğlenmek için pek çok mekan da bulunuyor. Belek'ten Ne Alınır? Belek'te yemeniz gereken nefis lezzetteki reçelleri mutlaka evinize de götürün. Yani ergamot, karpuz, turunç reçelini! Bölgede Cuma günleri semt pazarları kuruluyor. Buradan yöreye özgü el işleme ürünler, takılar, halı ve kilim gibi ürünlerin yanında bir çok farklı hediyelik ürün bulabilirsiniz. Belek'te aynı zamanda büyük alışveriş mekanları da mevcut. Belek Festivaller Nisan – Color Splash Haziran – Belek Kültür ve Gastronomi Festivali Temmuz Salsa Festivali

Tatilde ilginç pozlar verirken fotoğrafları çekilen tatilciler

Tatilde ilginç pozlar verirken fotoğrafları çekilen tatilciler Sosyal medya bağımlılısı tatilcilerin, birbirinden ilginç yerlerde fotoğraf çekerken, çekilmiş fotoğrafları gülümsetiyor. Artık bir durun sosyal medya için fotoğraf çekmeyin sadece tatil yapın :)

Sosyal Medyada Fenomen Olan Çılgın Uçak Yolcuları

Sosyal Medyayı Sallayan İlginç Uçak Yolcuları, Passenger Shaming Fotoğrafları Uçak yolculuklarının en felaket ve vurdumduymaz uçak yolcularının fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan Passenger Shaming isimli sitenin yayınladığı ilginç uçak yolcularını galerimizde sizin için paylaşıyoruz. Bu yolcuları gördükten sonra uçakta başınıza gelen ufak tefek aksaklıklara dua edin! Sizin buna benzer anılarınız ve fotoğraflarınız varsa, bizimle paylaşın.

Ülkemizde Bulunan Şehir İsimlerinin Geçmiş Yıllara Kadar Giden İlginç Hikayeleri

Türkiye'de bulunan çoğu şehirlerin isimleri pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve oldukça uzun yıllar öncesine dayanıyor. Peki hangi şehrin ismi hangi eski kelimeden geliyor. İleri butonuna tıklayarak bunun yanıtını öğrenebilirsiniz.

Yer Çekimine Meydan Okuyan 15 Heykel

İnsanın hayal gücü sınırsızdır ve dünyadaki sanatçılar inanılmaz heykelleri bu sayede tasarlıyor. Bu heykellerin bazıları fizik kurallarına bazıları da yer çekimine meydan okuyor. İleri butonuna tıklayın.

Harika Bir Tatil Fotoğrafı Çekmek için 15 Olağanüstü Örnek

Güzel fotoğraf çekmek için bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekir. Size örnek olabilecek harika fotoğraf çekme tüyoları için ileri butonuna basınız.

Selfie lere Karşı Geliştirilen Yeni Fotoğraf Akımı: Anti-Selfie

Son yıllarda sosyal medya kullanımının hızla yayılmasıyla, fotoğraflarımızın işlevi ve onlara yüklediğimiz anlam değişti. Eskiden içinde bulunulan anı ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekilirken, artık ego tatmini için fotoğraflar çekiliyor. 

Heykellerle Akla Hayale Sığmayan Pozlar Veren 21 Tuhaf İnsan

Dünyanın pek çok yerinde gördükleri heykellerle normal pozlar verip fotoğraf çektirmek varken, birbirinden tuhaf pozlar veren garip insanların fotoğraflarını sizin için galerimizde bir araya topladık.

Sadece Asya Ülkelerinde Karşınıza Çıkabilecek 25 Sıra Dışı Manzara

Yalnızca Asya ülkelerinde karşımıza çıkabilecek, birbirinden sıra dışı ve ilginç görüntüyü sizin için galerimizde bir araya topladık. Sizce en ilginç görüntü kaç numara?

Türk Turizminin İngilizce ile İmtihanında 20 Göz Yaşartan Eser

Türk turizminin durumunu borçlu olduğu, İngilizce ile imtahanımızdan göz yaşartan çevirileri sizin için galerimizde derledik. Gülmeye hazır mısınız? :)

Otel Rezervasyonu Yaptırırken Paraya Kıymamız Gerektiğini Gösteren Nedenler

Aman dikkat...Seçtiğiniz otel eğer çok ucuz ise sizi büyük sürprizler bekliyor olabilir. Bizden söylemesi...

Pisa Kulesinin İçi Nasıl?

Dünyaca ünlü Pisa kulesinin içini görmüş müydünüz?

Heykellerle ilginç pozlar veren turistler

Gittikleri şehirlerin ünlü heykelleri ile ilginç ve komik pozlar veren turistler.

Sen misin Uyuyan Her Yolculukta Uyuyan Eşini Fotoğraflayan Adamdan Eğlenceli Fotoğraflar

Arabayı süren bir koca ve tüm yolculuklarda uyuyan karısı... İşte ortaya çıkan birbirinden komik fotoğraflar.

Plajda Denenebilecek En Eğlenceli Fikirler

Yaz aylarının en eğlenceli aktiviteleri arasında yer alan plaj eğlencelerinize biz de katkıda bulunalım istedik. Galerimizde en eğlenceli kumsal şakalarını ve fotoğraf fikirlerini sizin için bir araya topladık. 

Sıcak değilde çok nem var

Aşırı sıcaklar tüm ülkede vatandaşların ateşini yükseltti, mizah tavan yaptı, herkes tatil planı yapmaya başladı. Herkese şimdiden iyi tatiller :)