Karavanlı Günler

Eski Bir Fabrikayı, Karavan Otele çevirdiler. En iyi otel seçildiler.

İşte sıradışı bir otel daha, Almanya'nın Bonn kentinde faaliyet gösteren bu otelde sadece karavan odalarda konaklıyorsunuz, her karavan farklı şekilde tasarlanmış ve farklı tasarıma sahip. Yolunuz düşerse 2016 yılında Avrupa'nın en büyük tatil sitelerinden biri tarafından Almanya'nın en iyi oteli seçilen bu otelde konaklayabilirsiniz.

Kampta Ev Konforu Yaşamak İster misiniz?

Eğer sıkı bir kamp kültürüne sahipseniz, çadırların kamp hayatı için ne kadar önemli bir yeri olduğunu bilirsiniz. Bir karavan ya da bungalov türü bir yerleşim biriminiz yoksa, kamplarda çadırlarınızla baş başasınızdır. Ve çadırlar pek çok açıdan konforlu alanlar yaratmazlar. 

Kampçıların Yeni Gözdesi Asma Çadırlar

Bu yeni tasarım modelleri, iki kilişikten altı kişiliğe uzanan tasarımları içeriyor. Aslında “taşınabilir ağaç ev” olarak da tanımlanan bu çadırlar, 2014’te üretilmeye başlandığında kampçılıkta “devrim” gibi karşılanmıştı. Çadırların tasarımcıları Alex Shirley-Smith ve Kirk Kirchev 2015’te yenilik ödülü kazandı.

Kamp Yapmak İsteyenlere Müthiş Öneriler!

Kamp Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler, Kam Yapmak İstiyorsanız Bunları Unutmayın Doğada tatil yapmak ve kamp kurmak en sevdiğiniz şeyler arasındaysa, kamp kurmak isteyenler için hazırladığımız tavsiyeler galerisi çok işinize yarayacak! Kamp kurmak isteyenler için hazırladığımız harika öneriler sizlerle.

Kampçıların Tamamını Tek Çatıda Toplayan Modüler Çadır

Kamp yapmaya gelen kişilerin tamamını tek bir çadırda toplamak hem mantıklı değil hem de mümkün değil. Ancak özellikle kötü hava koşullarında bir çadırdan diğerini ziyaret etmek oldukça zor oluyor. Ayrıca çadırların ayrı olması sosyal faaliyetlerin de önüne geçiyor.

Kampçılara Sevimli Mini Karavan

Aracınızın tamponuna bağlayıp arzu ettiğiniz yere götürebileceğiniz bu şık karavan sayesinde hafta sonu kaçamakları keyiflenecek. 

Karavanıyla Görmedik Yer Bırakmayan Maceraperest Anthony ve Rebecca Çifti

Birçok insan dünyanın en nefes kesici manzaralarını çıplak gözle görmek ve o ortamda bulunmak ister. Hayatının geri kalanını buralarda geçirmek isteyen insanlar günlük hayatın stres ve angaryasından kurtulmayı hayal eder. Bu öyle herkese nasip olacak bir şey değildir, çünkü ciddi anlamda radikal kararlar alarak, kendi hayatınızda bir devrim gerçekleştirerek bunu gerçekleştirmeniz mümkün. 

Bir Karavanım Olsa Dünyayı Gezerdim Diyenler İçin 12 Model

Rutinden sıkılmış, gürültü ve kalabalıktan kaçmak isteyen hemen hemen herkesin kurduğu bu cümle, bazıları için bir yaşam şekli. Hayaller karavan, gerçekler trafik olsa da umudumuzu kaybetmeden hayatın keyfini sürenlere bir bakalım.

Karavanda Yaşanır mı Diyenlere Müthiş Karavanlardan Kıskanılacak Fotoğraflar

Karavanda Yaşamak, Karavanda Yaşamanın Zorlukları, Dünyanın En Keyifli Karavanları Karavanda nasıl yaşanır ve karavanda yaşamanın zorlukları var mı diye soranların kafalarındaki soru işaretlerini silecek, renkli mi renkli bir dünyadan karavan yaşamı galerisi hazırladık! Galeri görsellerine tıklayarak dünyanın değişik karavanlarının içlerini ve dışlarını görebilirsiniz.

Balkonlu karavan ( Süper Bir Tasarım ) - Artık her gün tatil bize

Balkonlu karavan ( Süper Bir Tasarım ) - Artık her gün tatil bize Karavan severlerin görür görmez işte hayalimdeki karavan diyecekleri muhteşem bir karavan tasarımı, balkonu bile var :) Yeni yerler keşfetmek ve harika tatil anıları biriktirebileceğiniz muhteşem bir karavan., gelin içine beraber göz atalım.

Eski Bir Okul Servisini, Dört Çocukla Yaşanabilecek Mobil Bir Eve Dönüştüren Çift

Mobil yaşam alternatiflerinin tüm dünyada hızla çeşitlendiği şu günlerde, karşımıza sık sık ilham verici ve seyyar yaşam alanları çıkıyor. Amerika’da yaşayan bir çiftin eski bir okul servisini dönüştürerek yarattığı ev de onlardan biri. 

Eski Model Bir Otobüsün Müthiş Bir Kamp Aracına Dönüşümü

Eski Bir Otobüsü Harika Bir Kamp Aracına Dönüştürdüler 1960'lı yıllarda yaygın olan eski model bir otobüs, nefis bir retro kamp aracı bir karavan haline geldi... Eski otobüsün önceki ve sonraki hallerini galerimizde derledik. Siz de bu özellikle kamp yapmaktan hoşlanan gezginleri kıskandıracak otobüsün eski ve yeni hallerini görebilirsiniz.

Her Şeyini Satıp Karavan Alarak Ailesini Gezdiren Adamın Çektiği Nefis Manzara Fotoğrafları

Karavan Alarak Ailesini Gezdiren Adamın Müthiş Resimleri, Olağanüstü Manzara Resimleri Sahip olduğu her şeyi satarak bir karavan aldı ve ailesiyle birlikte gezmeye başladı. Karavanı ile yollara düşen adamın yakaladığı muhteşem manzara fotoğrafları galerimizde. Karavanıyla gezen adamın çektiği olağanüstü manzara resimlerini görebilirsiniz.

Evini Satıp Çadıra Taşınan Adam

Evini Sattı Çadıra Yerleşti, Her Şeyi Bıraktı Çadıra Yerleşti Doğa ile iç içe olan adam, her şeyi arkada bırakarak evini sattı ve bir çadırda yaşamaya başladı. Evini terk ederek ev olarak çadırı seçen çılgın adamın fotoğraflarını galerimizde bir araya getirdik. 

Manzaralı Bir Oda 1930’ların Kamp Karavanı Vistabule’a Yeni Bir Yorum

Vistabule 1930’lardan beri piyasada olan bir kamp karavanı modeli. Fakat ilk çıktığı zamanlardan beri pek çok değişim geçirdi. İleri butonuna tıklayın.

Otobüs Otelle Tanışmalısınız

Galler'de, şirin bir bahçede bulunan bu eski otobüs görüp göreceğiniz en şirin otel deneyimlerinden birine ev sahipliği yapıyor! 

Otomatik Olarak Şişen Çadırlı Römork Air OPUS

Kendi Kendine Şişebilen Çadırlı Römork Air OPUS Kamp yapmayı seven kampçılar için nefis bir ürün tanıtıyoruz: kendi kendine şişen çadırlı römork Air OPUS.  Kamp tutkunlarını çok memnun edecek ürünle ilgili detayları görebilirsiniz.

Ev Sahibi Kirayı Yükseltince Otobüse Taşınan Mutlu Çiftin Hikayesi

Anlayışsız Ev Sahibi Sayesinde Mutlu Yaşayan Çift Ev sahibi kirayı yükseltince canına tak eden ABD'li çift, hayatlarını tamamen değiştirecek bir şeye karar verdiler! Ve bu kararlarından sonra eskisinden çok daha mutlu hissetmeye başladılar. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında, bu genç Amerikalı çiftin aldıkları bu radikal kararı ve haberin detaylarını okuyabilirsiniz. Siz böyle bir karar vermeyi hiç düşündünüz mü?

Yarı Karavan Yarı Vosvos Araba: Hayal Gibi Super Bugger (1970)

Hayallerin Arabası Hem Vosvos Hem Karavan Karavan hayali kuranlar için müthiş bir tasarım yarısı Volkswagen arabaların en meşhuru VosVos araba yarısı ise karavan! İşte 1970 kuşağı olan şirin Super Buger! Galerimizde pek çok gezgin kişinin hayali olan bu müthiş yarı karavan yarı araba Super Buger araçları ve iç tasarımının güzelliğini görebilirsiniz.

Ev Sahibi Kirayı Artırınca Otobüse Taşınan Çiftin İlham Veren Hikayesi

Ev sahibi kirayı artırdığında daha fazla düşünmeyen ABD'li çift, yaşamlarını değiştirecek bir şeye karar verdiler! Ve aldıkları bu karar sonrasında çok daha mutlu olduklarını fark ettiler. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında, bu genç Amerikalı çiftin alınması zor kararını ve haberimiz hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz. Siz olsanız bu kararı verebilir miydiniz?

Hayallerini gerçekleştiren Marina Piro

2001 Model 5 kapılı Renault Kangoo panelvan bir araç satın alan ve aracın iç kısmını komple değiştirerek köpeğiyle dünya turuna çıkan Marina Piro. Köpeğiyle gezmek isteyen fakat birçok otobüs, tren ve uçak şirketinin köpekle yolculuğa izin vermediği için böyle bir çözüm bulmuş. Yolun açık olsun Marina Piro buralara yolun düşerse çaylar ve yemekler Hamarat Abla'dan

Yolcu Uçağını Eve Dönüştürdü

İskoçya’nın Stirlin şehrinde yaşamakta olan bir çifti, yıllardır hayalini kurduğu şeyi başararak, bu helikopteri harika bir rüya eve dönüştürdü! Dekoratif ve kullanışlı bir eve dönüşen helikopterin eski ve yeni halini görmek için galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altına bakabilirsiniz.